Categories: Uncategorized

Deklarata bom be e Gold Ag kunder kolegës: ”Tuna është degjenerim i femres shqiptare”

Prej disa vitesh Tuna dhe Gold Ag kane patur nje krisje te marredhenies se tyre. Se fundmi i pyetur nga Anxhela Peristeri se cfare ka shkaktuar zenken mes tyre, reperi ka thene se Tuna eshte degjenerim i femrave shqiptare dhe nuk ke cfare te presesh kur ajo i kendon zogut dhe serbeve.

E bukura e gjithe kesaj eshte qe Gold Ag te beje morale neper televizione, nderkohe qe eshte personi i fundit qe duhet ta bej kete. Sepse tekstet e tij dhe klipet me arme nuk mund te themi qe jane edukues per rinine apo dhe njerezit qe e ndjekin.

Ne kete rast do vlente shprehja: Shiko veten pastaj gjyko!

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago