Del emri, ky është 80-vjeçari që i dha fund jetës në Maliq

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Maliqit.

Një 80 vjeçar raportohet se është vetëva rur në fshatin Vloçisht.

vik.tima është identifikuar si Hekuran Llupi, dhe mësohet se është vetëvarur në banesë.

vik.tima vuante nga depresioni prej 3 vitesh, pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *