Categories: Uncategorized

Del per darke me shoqet dhe te dashurit, me hodhen lende narkotike ne pije, perfundova ne Fier

E hatashme ajo çka i ka ndodhur një vajze studente, e cila kishte dalë për darkë me shoqet dhe të dashurit e tyre .

Por pas darles ka përfunduar si mos më keq.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza nuk mban mend asgjë nga darka dhe për më tepër e kishte gjetur veten në mëngjes në Roskovec të Fierit.

“Një vajzë studente në qytetin e Vlorës kishte dalë me dy shoqet e saj dhe të dashurit e tyre për një darkë. Vajza pretendon se i kanë hedhur lëndë nar.kotike në pije pasi e kishte gjetur veten në mëngjes në Roskovec të Fierit. Nuk mbante mend asgjë. Ndërkohë shoqet në konvikt ishin bërë merak për të”, tha gazetari.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago