Dhimbje e madhe! Koronavirusi i merr jetën gazetarit shqiptar, rrëqethin me dedikimet miqtë

0
264

This post has already been read 261 times!

Një gazetar dhe komentator sportiv i qytetit të Fierit, Mikel Mbriçaj ka ndërruar jetë prej COVID-19.

Fier/ Shuhet gazetari sportiv Mikel Mbriçaj - TiranaNews

BalkanWeb shkruan se Mbriçaj ushtronte profesionin e tij në Fier dhe është shuar në moshën 62-vjecare pikërisht pasi u infektua nga virusi.

Ai ishte i angazhuar në fushën e sportit dhe i mirënjohur nga komuniteti fierak teksa nuk kanë munguar as mesazhet e ngushëllimi nga miqtë e tij të afërt apo ata që e njihnin.

Image

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here