Categories: Uncategorized

Dhimbje e madhe për aktoren e njohur turke/ Burri i saj ndahet nga jeta papritur: I ndodhi njësoj si në…

Aktorja turke, Ozgu Namal, po përjeton një moment tepër të vës htirë në jetën e saj.

Aktorja, e njohur ne Shqipëri në personazhin e ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve, siç raportojnë mediat turke, ka humbur bashkëshortin e saj nga një su lm në zemër.

Namal dhe bashkëshorti i saj Serdal Oral ishin të martuar prej shumë vitesh dhe prindër të dy fëmijëve gjithashtu.

Vd ekja e bashkëshortit të Namal duket se është një rastësi e dh imbshme, pasi ajo përjetoi të njëjtin fat si personazhi i saj ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve’, ku humbi të dashurin e saj, Ali Candan.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago