“Dikush kërkon t’ju prishë punë”, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

0
26

This post has already been read 23 times!

Sot duhet te dime si ta perdorim informacionin ne te kundert do shkaktohen deme. Informacioni duhet thene tek njerezit e duhur ne momentin e duhur. Informacioni ne duart e njerzve te gabuar do behet i rrezikshem ne diten e sotme shprehet Meri.

Dashi – Sot e sigurt qe dikush do kete nje informacion per ju qe mund ta perdori ne lidhje me punene tuaj duke ju rrezikuar reputacionin ekonomine dhe vete nje marredhenie erotike

Demi – Ne dashuri do keni nje informacion qe do ju trondisi marredhenien. Por ky informacion do jete i gabuar ne kohe dhe kjo do krijoj me shume probleme dhe ndarje ne shoqeri e dashuri

Binjaket – Nje ceshtje qe ka te beje me karrieren dhe familjen do tronditet ne diten e sotme. Dikush qe ka nje informacion kompromentues per ju do ta deklaroj qe t’ju prish ekuilibrat.

Gaforrja – Futja e Aferdites ne Virgjeresh ju mbron krahet ne mirekuptim por ju deformon rrugen ne kendveshtrim. Keshtu qe plant tuaja do deformohen apo prishen nga informacioni i gabuar ne kohe. Kujdes ne ekonomi dhe ceshtje ligjore

Luani – Nje insative e rezervuar ne ceshtjet ekonomike do tregoj maturi nga ana juaj por nje kurth nga dikush qe do t’ju nxjerri shumat dhe t’ju shkaterroj do ju coj dret humbjes ndoshta

Virgjeresha – I keni mundesite ne dore qe te kontrolloni ndjenjat dhe marredhenien tuaj personale por nje ngcmim qe vjen nga nje informacion do ju corienoj komplet ne jeten personale e bashkepunime

Peshorja – Kujdes nga nje pune e fshehte me perfitime ekonomike pasi dikush e ka marre vesh dhe deshiron t’ju prish pune. Po ashtu mos beni nje takim te fshehete erotik pasi do zbuloheni

Akrepi – Do jeni ne krye te listes per te qene ne qender te vemendjes dhe joshjeve. Por ne planin erotik nje zbulim qe do beni papritur do ju uli shume psikologjkisht

Shigjetari – Puna dhe reklama do kene rendesi deri e momentin qe nje problem familjar apo nje genjeshter ne familje qe do ju tregojne do ju uli optimizmin

Bricjapi – Miqte sot do ju perdorin per te marre informacionin e duhur dhe pasi ta kene marre do ikin dhe do ju lene vetem. Kjo do te thote qe po e mbivlereson veten

Ujori – Nje pune e rendesishme qe duhet te filloni dhe te gjeni rehatine tuaj do ju dali komplet nga qejfi kur te kuptoni qe ne ceshtjet ekonomike ka nje padrejtesi apo nje person qe e doni do ju shfrytezoj

Peshqit – Informacioni nuk ju bene zot por nje person qe duhet te ruani kontrolin e gjerave. Rastesisht do merrni persiper te clironi boten nga padrejtesite por askush nuk ju ka dhene rolin e heroit.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here