Disa orë para arrestimit dhe aksidentit, ja me kë festonte Aleksandër Gjoka –

Në profilin e tij në Facebook, Aleksandër Gjoka ka postuar pak para orës 9 të darkës një foto ku pozon duke bërë ‘gëzuar’ me një pije në dorë me ish-kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako.

“Me shokun dhe mikun tim te hershem Vangjush Dako(Gjushi)”, shkruante këngëtari disa ore para arrestimit dhe aksidentit ku u perfshi.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *