Djali i Edi Ramës largohet nga Shqipëria, foto që po “trazon” rrjetin –

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka udhëtuar ditën e sotme drejt Portugalisë, aty ku do të zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, Chelsea – Manchester City.

Siç edhe ka bërë me dije vetë, në fotot dhe videot e postuara prej tij në rrjetet sociale, shihet se ai është bashkuar në shesh me tifozët e Manchester City-t, të cilët duket se nuk e kanë kursyer festën.

Nuk dihet nëse Gregu ka mundur të sigurojë një biletë për finale, apo ka zgjedhur Portugalinë për pushime.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *