Categories: Uncategorized

Djali i të madhit Luftar Paja, Gazi ka festuar datëlindjen/ Gruaja e tij e uron me fjalë zemre

Aktori i njohur i ‘Portokalli’, Gaz Paja feston sot ditëlindjen e tij. Në këtë ditë speciale për Pajën nuk ka munguar urimi plot dashuri nga partnerja e tij, Ira.

“Gezuar ditelindjen zemer qofsh gjithmone i lumtur krah meje love you”, ka shkruar Seferi krah fotos ku shfaqet së bashku me Pajën, të dy të qeshur dhe krah njëri-tjetrit.

Edhe ndjekësit kanë lënë komente të ndryshme duke e uruar Irën për këtë ditë të veçantë për të dhe Gazin. Kujtojmë se dyshja janë prindër të një vogëlushi të quajtur Dard, me të cilin ndajnë herë pas here momentet më të bukura.

Pas pushimeve me familjen, Gazi pritet të rikthehet në ekran në datën 4 tetor, ditë në të cilën nis dhe programi i humorit ‘Portokalli’.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago