Categories: Uncategorized

Djali që u shpall më i bukuri i Shqipërisë bëhet baba për herë të parë, gruaja e tij: Një engjëll erdhi në jetën tonë

Olti Xhezo është mashkulli i parë shqiptar që u shpall ‘Mister Albania’ në vitin 2001.

Prej vitesh, ai nuk është me pjesë e ekraneve shqiptare, duke përjashtuar një periudhë të shkurtër në fillim të karrierës së tij. Ai jeton në Angli, ku është në një bashkëjetesë prej vitesh me blogeren Elona Varfi.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në instagram, blogerja Varfi tregoi se çifti janë bërë prindër të një vajze.

“Rrezja ime e dritës! Zoti zgjodhi një ëngjëll të vijë e të ndriçojë jetën time”, – shkruan Elona poshtë fotos, ku pozon me të bijën për herë të parë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago