Categories: Uncategorized

Djemtë e shikonin nga pas, vajza i fut në kurth


Një modele 24-vjeçare u ka punuar një reng djemve të cilët e shikonin teksa ajo kalonte në rrugë.

Për të parë reagimet e tyre, vajza e quajtur Alexas Morgan kishte vendosur celularin në xhepin e pasmë të pantallonave dhe kishte ndezur kamerën duke regjistruar.

Në këtë mënyrë, ajo po filmonte të gjithë ata persona që e shikonin pasi ajo kalonte para tyre.

Videon me reagimet e djemve që e shikonin nga fundshpina e ka postuar në Instagram. Në fakt ky është trendi më i fundit në aplikacionin e videove TikTok.

Më shumë se 120 mijë pëlqime ka marrë kjo videove në Instagramin me 4 milionë ndjekës të 24-vjeçares. Reagimet ishin të ndryshme.

Në këtë video gjetën veten edhe disa prej djemeve që janë filmuar me kamerën e fshehtë. Disa prej tyre kërkuan që të fshihej, por disa të tjerë nuk u shqetësuan kaq shumë, aq sa i bënë edhe follow në Instagram 24-vjeçares.

The post Djemtë e shikonin nga pas, vajza i fut në kurth appeared first on Roba Da Albanesi.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago