Djemtë i përvishen keq Sarës/ Një tjetër i nxjerr lojën: S’jam elektriçist, por ai të la keq ty

0
9


Puntatën e sotme në Për’puthen u dha takimi mes Geljanit dhe Sarës. Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në si klet në këtë takim dhe ndjeu ten sion.

Përgjigjen për këtë e dha vetë Geljani, i cili tha se duke parë që Sara është lozonjare me të gjithë djemtë vendosi që mos i linte asaj mundësinë të bënte të njëjtën gjë me të.

Juli: Elektriçist nuk jam, por e pashë tensionin mes tyre. Geljani: Nuk ndjeva tension.

Sara: Nuk më pëlqeu që tha, “Dola që të mos ofendohem”. Geljani: Të them unë, çke. Sara që në fillim erdhi e gatshme për të bërë lojë e ng acm ime. Unë nuk jam tipi që ta bëj këtë gjë.

Sara: Kjo është pjesë e karakterit tim, jam ngacmuese, më pëlqen të luaj. Nuk e heq dot atë gjë. Sjellja e tij në takim ishte s ulm. Andi: Sara doli blof kësaj radhe. Sjelljen e Geljanit e përshëndetën të gjithë djemtë, madje edhe opinionisti Arjan Konomi.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here