Do fluturoni nesër? Aeroporti i Rinasit jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë

0
32

This post has already been read 20 times!

TIRANE

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” ka publikuar listën e 27 fluturimeve që janë konfirmuar për ditën e nesërme.

TIA i kërkon pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës.

Gjithashtu aeroporti “Nënë Tereza” kujton se maskat janë të detyrueshme dhe lejohen të udhëtojnë, rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit europianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhwtimit, sipas vendeve pritwse.

“Tirana International Airport” njofton se fluturimet e konfirmuara për nesër janë:⠀⠀

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Gjenova dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bruksel dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim

Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

Belavia – Minsk – Tiranë dhe kthim

TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim (Çarter turistik)

Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim

EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here