Si rrallë herë kryeministri Edi Rama ka postuar një foto ndryshe në rrjetet sociale.

Një foto reflektim i vetvetes dhe bardhezi.

“Do ikësh? Jo, nuk kam mbaruar punë akoma”, shkruan kryeministri në foton, ku mesa duket ai i përgjigjet vetes së tij.

Kryeministri në mënyrë të përsëritur këto kohë ka kërkuar fuqimisht mandatin e tretë, në mënyrë që siç thotë ai, punët e mira të nisura mos të mbetën përgjysmë.

.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here