Do mbeteni me gojë hapur/ Ja si dukej Xhemi shumë vite më parë kur u vesh nuse: Kukull e bukur

0
53Xhemi Shehu eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar.

Moderatorja ka bere nje dasme te mirfillte edhe pse eshte e martuar me njeriun e saj te zemres.
Ajo eshte veshur si nuse shume vite me pare ne nje sfilate mode. Xhemi ka po te njejten freski dhe po te njejten elegance te shume viteve me pare.

Fotoja e publikuar nga ‘Geraldina Sposa’ e verteton kete gje me se miri. Xhemi shfaqet gati per te sfiluar me nje fustan nuseje.

Moderatorja e njohur e ka ripostuar edhe vete kete foto e cila eshte qe nga viti 2008. Ne fytyren e Xhemit nuk ka ndryshuar asgje edhe pse kane kaluar 12 vite. Ajo duket e mrekullueshme si gjithmone.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here