Do qeshni me lot! Bes Kallaku publikon videon më të bukur me të bijën: Mos ia prishni qejfin fëmijës, Zoti ju ruajt!

0
30

This post has already been read 18 times!

Për aktorin e famshëm të humorit, Bes Kallakun, me sa duket dita ka nisur me një pamje krejt të re.

Me anë të një video në rrjetin social Instagram, Besi na tregon për aftësitë e Ajkës, e cila duket se ka pasion makeup-in dhe për ta praktikuar këtë, ka zgjedhur të atin.

Në video shihet Ajka që i bën makeup Besit ku Besi ka vetëm një merak, a duket bukur apo jo?

“Meqë ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? Mirëmëngjes prindër baballarë që nuk ia prishni fëmijës! Zoti ju rujt!”, shkruan Besi poshtë videos që na bëri ta nisim ditën mbarë.

 

View this post on Instagram

 

Meqe ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? 😂😂😂. Mirmgjes prinder baballare qe nuk ia prishni femijes! Zoti ju rujt!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here