Doli në televizor të kërkonte burrë, vajzën shqiptare e pyesin sa të dashur sa pasur/ Ajo u kthehet keq: Po sikur të kem pasur 100

0
38

This post has already been read 22 times!

Marisi nuk i kurseu pyetjet në takimin që realizoi me Fjorelën. Njëra prej tyre u komentua shumë nga vajzat e programit.

PërPuthen/ Marisi në takim me Fjorelën, djali nuk i kursen komplimentet për bukuroshen - Top Channel

Marisi e pyeti Fjorelën se sa të dashura ka pasur më parë, por kjo gjë nuk u prit mirë nga Fjorela, e cila parapëlqeu të mos përgjigjet.

Ndërsa fjalën në studio fillimisht e mori Tea, e cila vuri me “shpatulla pas muri” Marisin, duke i kërkuar “llogari” s’e çfarë do të ndryshonte nëse ajo do të kishte shumë marrëdhënie.

Ndërsa edhe Shqipja me Anën ndanë po të njëjtën mendim. Fjorela u shpreh se pyetja e Marisit iu duk e pavend dhe ajo nuk do të dëshironte të përgjigjej edhe sikur në të kaluarën të ketë pasur 100 lidhje.

Marisi nuk kishte ndonjë kundërpërgjigje, por “gishtin e fajit” ia drejtoi emocioneve.

Sa të dashur ke pasur përpara? Pyetja që bëri vajzat të ziejnë - Top Channel

Sondazhi në “PërPuthen”/ Njihuni me vajzën më të pëlqyer për publikun - Top Channel

Prezantohen 4 djemtë e parë të sezonit të 2-të Përputhen' - YouTube

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here