Categories: Uncategorized

Doli në televizor të kërkonte të dashur, vajzën shqiptare e pyesin sa të dashur sa pasur/ Ajo u kthehet keq: Po sikur të kem pasur 100

Marisi nuk i kurseu pyetjet në takimin që realizoi me Fjorelën. Njëra prej tyre u komentua shumë nga vajzat e programit.

Marisi e pyeti Fjorelën se sa të dashura ka pasur më parë, por kjo gjë nuk u prit mirë nga Fjorela, e cila parapëlqeu të mos përgjigjet.

Ndërsa fjalën në studio fillimisht e mori Tea, e cila vuri me “shpatulla pas muri” Marisin, duke i kërkuar “llogari” s’e çfarë do të ndryshonte nëse ajo do të kishte shumë marrëdhënie.

Ndërsa edhe Shqipja me Anën ndanë po të njëjtën mendim. Fjorela u shpreh se pyetja e Marisit iu duk e pavend dhe ajo nuk do të dëshironte të përgjigjej edhe sikur në të kaluarën të ketë pasur 100 lidhje.

Marisi nuk kishte ndonjë kundërpërgjigje, por “gishtin e fajit” ia drejtoi emocioneve.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago