Doli nga shtëpia dhe nuk u kthye, ju lutem nëse e shihni… cfare ndodhi me te??

Shqiptarja Ermalda Arapi 38-vjeç me origjinë shqiptare vijon të jetë e zhdukur që prej datës 18 maj, dhe deri më sot nuk ka ende asnjë lajm për të.Denoncimin në polici e kanë bërë familjarët e saj, sakaq autoritetet greke , janë vënë lëvizje për gjetjen e 38-vjeçares.Në një njoftim ata kanë shpërndarë foton e 38-vjeçares, teksa bëjnë thirrje që kush di diçka për të të ndihmojë autoritetet për ta gjetur. Ndërkohë bëhet e ditur se familjarët kanë raportuar në polici se 38-vjeçarja është në rrezik.“Ermalda ka ngjyrë kafe, është e gjatë 1.73m dhe ka përmasa trupore normale. Familja e saj është e shqetësuar sepse jeta e saj është në rrezik. Nëse dini diçka, kontaktoni shërbimin Silver Alert, 24 orë në ditë, në Linjën Kombëtare SOS 1065“,thuhet në njoftimin e autoriteteve.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *