Doli të kërkonte burrë në televizor, shqiptarja i kthehet keq djalit dhe lëshon gjuhën: Si më flet mua ashtu, ke apo nuk ke moral

0
50

Takimi i shumëpritur mes Mevlanit dhe Shqipes nuk shkoi ashtu siç pritej. Shqipja ende pa përfunduar darkën, u largua nga tavolina dhe vendosi q të vendosej në një tjetër ambient të lokalit ku ndodheshin.

PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit të emisionit - Top Channel

Momentet e ftohta të takimit u zhvendosën dhe në studio, ku nuk u kursyen fyer jet dhe sha rjet mes Mevlanit dhe Shqipes.

Ajo e ak uzoi djalin si të pa kulturë, duke shtuar se sipas saj ai është një hipokrit. Ndërsa Mevlani argumentoi se përse ai dhe Shqipja nuk mund të “përputhen”, duke i dhënë fund kështu vazhdimësisë së njohjes së tyre.

Shqipja: Ti je pa kulturë, moral, i ke të gjitha, farat e tua bien në det dhe nuk zënë rrënjë. Normal që do të ngrihem nga tavolina sepse ti je h ipokrit. I thash në fund që nuk kemi për të dalë më.

Përputhen/ Mevlani kthehet në “mollë sherri”, Shqipja i drejtohet ashpër: Je i paqëndrueshëm - Top Channel

PërPuthen/ Shqipja kalon në “filtër” djemtë, shpreh pëlqimin për disa prej tyre… - Top Channel

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here