Prej disa ditësh ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, ndodhet me pushime me të dashurën e tij, Serena Sulo. Ato po shijojnë rrezet e diellit dhe plazhit në maksimum.

Ne nje interviste ku eshte pyetur per Serenen ai eshte shprehur se ka ndjenja te medha ndaj saj, dhe duan te martohen se shpejti
Që të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku publikojnë foto e video mjaft provokuese. E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa Arjoni ka ndarë me fansat një video ku tregon se kanë shkuar në një vend ku mund të bëjnë plazh nudo.Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë nuk ka ngurruar që të postojë një video ku Serena shfaqet e gjitha e zhveshur teksa qëndron pranë tij.Këtë video e ka ripostuar më pas vetë Serena, e cila nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj trupore në publik.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here