Duken si motra dhe jo nënë e bijë/ Manjola Nallbani publikon foton me vajzën dhe emocionon me fjalët: Diell!

0
19

This post has already been read 18 times!

Artistja e njohur, Manjola Nallbani ka zgjedhur që ditët e fundit me diell t’i shijojë me familjen e saj në Turqi. Manjola ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ një moment krah vajzës, me të cilën ka ndarë rrallë herë foto.

FOTO/ 52 -vjeçe dhe me linja seksi, Manjola Nallbani i lë të gjithë pa  fjalë - Abc News

“Me diellin tim”, ka shkruar Manjola krah postimit ku shfaqet mjaft e qeshur së bashku me vajzën. Ajo cfarë bie tjetër në sy është dhe eleganca e këngëtares, e cila së bashku me të bijën duken si dy shoqe.

Me siguri Nallbani është duke i shijuar maksimalisht këto ditë pushime së bashku me vajzën larg impenjimeve të shumta që i rezervon Tirana dhe angazhimet e përhershme këtu.

Manjola Nallbani publikon foto me bashkëshortin dhe një dedikim plot  dashuri - Bota Sot

Këngë kushtuar të bijave, Manjola Nallbani përlotet në intervistë | 27.al

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here