Durres/Flet e renduar psikologjikisht 14 vjecarja e ab.uzuar nga njerku ” tregon dhun.en psikologjike dhe se.ksuale”

0
339

Një 39-vjeçar nga Durrësi është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 14-vjeçare, e cila është vajza e së shoqes nga martesa e parë.

Ai është denoncuar nga bashkëshortja, e cila është sinjalizuar nga e bija për veprimit e tij. “Abc News” ka zbardhur deklaratën e 14-vjeçares në polici, e cila ka treguar se njerku abuzonte me të seksualisht dhe psikologjikisht kur nëna nuk ndodhej në shtëpi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here