E bija i feston datëlindjen, Majlinda Bergu i shkruan fjalë zemre: Je më e bukur se ajo që sheh…

0
25

This post has already been read 20 times!

E bija e ish ministres Majlinda Bregu, Kejda feston ditëlindjen ditën e sotme dhe mesazhin e parë në 00:00 e mori nga mami i saj. Me një foto përpara pasqyrës, teksa Kejda bën selfie, Bregu i shkruan:

FOTO/ Majlinda Bregu i bën dedikimin e veçantë të

“Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Ajo zemra jote e mirë dhe vetë-ironia janë ato që të bëjnë të bukur. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Majlinda duke zbuluar edhe pak nga personaliteti i të bijës.

Kejda është sigurisht e para që i është përgjigjur: “Love you mami”.

FOTO/ Majlinda Bregu i bën dedikimin e veçantë të

Majlinda Bregu feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush ish-ministrja dhe urimi  nga vajza… | BoldNews.al

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here