E bija ka ditëlindjen, Blendi Fevziu ia organizon festën e bukur në shtëpi (Pamje fantastike)

0
975

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është baba i dy vajzave, të quajtura Mishel dhe Alis. Pavarësisht axhendës së zënë ai përpiqet të kalojë sa më shumë kohë pranë tyre, i merr me vete gjatë pushimeve dhe shpesh ndodh që të publikojë foto me to në rrjete sociale.

Së fundmi, vajza e tij e vogël, Alis ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 5-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta, si dhe një festë posaçërisht për të.

Blendi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa foto nga festa në fjalë, të cilën e ka organizuar në shtëpinë e tij. Në sy bie emri “Alis” dhe tullumbace të zeza dhe të kuqe.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here