E bu.jshme/ Policia shoqëron disa myslimanë, ja ç’farë kishin ndërmend të bënin

0
111

This post has already been read 17 times!

Rreth 20 persona mësohet se janë shoqëruar sot nga policia për shkak se rentuan të protestojnë para kryeministrisë

Mësohet se të gjithë protestuesit janë shoqëruar në Polici, mes tyre dhe gazetari Olsi Jazexhi. Edhe ky i fundit është marrë nën hetim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here