Pas rezultatit te ketyre Zgjedhjeve, ku partia e krijuar nga Jozefina Topalli nuk arriti te marre asnje mandat, ka reaguar kryetarja.

Ne nje postim ne rrjetet sociale, Topalli shkruan: Levizja per Ndryshim nuk ia doli per t’u bere faktor ne keto zgjedhje. Por une deshiroj te falenderoj stafin, sejcilin prej kandidateve qe sfiduan klasen politike aktuale; te falenderoj te gjithe ata qe besuan.

Duke u larguar nga drejtimi i kesaj Levizje uroj qe njerez patriot dhe te pakorruptuar te vazhdojne Levizjen per reformimin e se djathtes shqiptare.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here