E bukura e Shqipërisë që nuk të plaket, nuk do e besoni dot se kur ka lindur Valbona Selimllari

0
640

This post has already been read 626 times!

Të gjithë shqiptarët e simpatizojnë dhe e pëlqejnë bukurinë natyrale e freskinë e përjetshme që ka Valbona Selimllari.

Foto/ Të panjohurat e Miss Albania '91, Valbona Selimllari as nuk ishte  regjistruar - Opinion.al

Ajo është Miss-i i parë shqiptar dhe siç duket, e ka bërë në plan të mos ndryshojë kurrë pamjen e saj. Në një intervistë sot për “Wake Up” në Top Channel, ikona e bukurisë shqiptare ka folur rreth jetës së saj. Ajo ka treguar se ka qenë shumë gjumashe kur ka qenë studente.

Në fakt edhe sot vazhdon të jetë e tillë, por kur ka impenjime të rëndësishme nuk e ka aq problem zgjimin e mëngjesit. Gjithsesi, Valbona ka treguar për herë të parë se ka e kanë përjashtuar një vit në shkollë, për shkak të gjumit të mëngjesit.

Ajo është shprehur se ky është një gabim i madh, por që kjo gjë ka ndodhur.

Më kanë përjashtuar, kam një vit të humbur prej gjumit të mëngjesit. Është gabim i madh. Kijeni parasysh, gabim shumë i madh”.

Ajo ka folur edhe për moshën e saj.

Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’

Valbona Selimllari posted photo with her daughter and her toddler is a copy  of her

A jeni kurioz?! Shikoni si dukej Valbona Selimllari kur ishte gjimnaziste -  Të Paekspozuarit

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here