E dashura i merr fytyrën Arjonit/ Dredh prapakolpin mbi makinë: Efektivët i tërheqin veshin, aman se do marrësh më qafë dynjanë

0
7


Arjon Luli dhe Serena Sula janë një ndër çiftet më të komentuar kohëve të fundit. Ska nda let e njëpasnjëshme dhe fotot e tyre h ot kanë marrë një vëmendje të gjerë nga publiku.

Të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Expuls” ish-konkurrenti i “Përputhen” dhe modelja treguan një skenë aspak të këndshme.

Së fundmi çifti ka patur një inc id ent me p oli cinë pasi Serenës iu shk rep të bënte tweerk teksa ishin në makinë gjatë orëve të natës.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here