E dëgjoi në gjumë se çfarë tha i shoqi/ Gruaja zbulon se si ai e ishte bërë me zor me një vajzë 9 vjeçe dhe më pas i kishte marrë jetën: M’u drodh zemra…

0
47

This post has already been read 24 times!

Pas shumë vitesh një grua franceze zbuloi se kush ishte në të vërtetë se kush ishte burri me të cilin ajo ishte martuar. Në vitin 2003 një vajzë vetëm 9 vjeçe u largua pa lënë asnjë gjurmë.

e shkelur-mbytur-sekuestruar-dhimbja-destelle-mouzin-e thënë-nga-lex-femme-de-michel-fournetet

Estelle Mouzin, 9 vjeç nuk u kthye në shtëpi pas shkolle, por gruas në fjalë nuk do i shkonte në mendje se atë mund ta kishte marrë burri i saj. Pas shumë vitesh gruaja zbuloi se çfarë kishte ndodhur me vajzën dhe dëshmoi se çfarë kishte bërë burri i saj.

Ai e kishte marrë vajzën e vogël e kishte bërë me z or me të dhe më pas i kishte marrë edhe jetën. Gruaja e dëgjoi teksa fliste në gjumë dhe më pas nisi kërkimet, por trupi i vajzës së vogël nuk u gjet. Ai nuk tregoi se ku e kishte çuar.

Kjo është një nga ngjarjet që ka tro nditur më shumë Francën, gjithë këto vite.

estelle-mouzin-siguroj

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here