E dinin se e kishin mik, por ai ua merr jetën në shtëpinë e tyre dy të dashuruave dhe rrëqeth me dëshminë: S’jam penduar, u mora shpirtin me zor

0
25

This post has already been read 22 times!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një çifti të ri i është marrë jeta nga fqinji i tyre. Ai madje kishte qenë edhe shok me dy të rinjtë.

Leçe, burrë dhe grua të vrarë në një ndërtesë apartamentesh

Mendohet se e gjitha kjo ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sepse miku i tyre mund të ishte xheloz për ta. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Leçe.

Dy miqtë e tij i kishin thënë dhe i ishin lutur të ndalonte, por ai nuk ka pasur shpirt. I riu që u ka marrë jetën dy të dashuruarve, kishte jetuar afër tyre për një vit.

Në dëshminë e tij ai ka thënë:
U mo ra shpirtin me zor dhe nuk doja të ndaloja. Doja të shkruaja edhe emrat e tyre në murin e qytetit.

Kjo ngjarje ka t ronditur gjithë Italinë dhe jo vetëm.

Leçe, burrë dhe grua të vrarë në një ndërtesë apartamentesh

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here