E ftoj në takim dhe as që ja…/ Geljani ja mbledh Sarës: Nuk më pëlqen fare ti

0
10


Geljani dhe Sara kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në Për’puthen. Geljani u duk tepër i ft ohtë në bisedë dhe në sjellje ndaj Sarës dhe tregoi se nuk kishte pëlqim ndaj saj, por doli me të që mos të dilte keq.

Geljan: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty? Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Geljan: Sigurisht që ta vlerësosh. Sara: Ua sa i eg ër. Geljan: Do më japësh pak ngrohtësi? Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Geljan: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot. Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek? Geljan: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë. Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja? Geljan: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here