Categories: Uncategorized

E fundit/ Ç’po ndodh në Elbasan? Hapet zjarr drejt policise

Dy persona kanë mbetur të lënduar në Elbasan.

Nga informacionet paraprake, bëhet me dije se një person ka hapur zj arr në drejtim të efektivëve të FNSH.

Si pasojë e të shtë nave kanë mbetur të pla gosur dy persona, të cilët kanë qenë duke kaluar.

Mësohet se ngjarja e rëndë është regjistruar në lagjen ‘5 Maji’ në qytetin e Elbasanit.

Efektivët që kanë rënë pre e sul mit mësohet se janë pjesë e repartit FNSH dhe Shqiponja.

Kjo nuk është hera e parë që në Elbasan, grupet kri mina le qëll ojnë me ar më mbi policinë.

Pasi edhe në qershor 2016, një su lm mbi Policinë ndodhi po në Elbasan.

Kujtojmë se Elbasani është një nga qytetet me kr imin ali tet më të lartë në vendin tonë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago