E fundit! Publikohen të dhënat e sakta, ja sa ballë ishte tërmeti që lëkundi Shqipërinë dhe epiqendra ishte…

0
24

This post has already been read 20 times!

Edhe në këto orë të vona Shqipëria nuk po gjen qetësi. Sipas info rmacioneve paraprake lëkundje të fo rta tërmeti janë ndjerë.

Të dhënat e sakta kanë dalë dhe e ditur bëhet se tërmeti ka qenë 4.9 ballë dhe se epiqendra ka qenë në Detin Adriatik.

Nuk ka më tej informacion se deri ku mund të jenë ndjerë lëkundjet e forta. Kujtojmë këtu se në 26 nëntor të vitit 2019 një tërmeti i fortë e lëkundi Shqipërinë, ku humbën jetën 51 persona.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here