E gjeni dot se kush është? Sot është një këngëtare shqiptare shumë e njohur dhe këngët ia dimë të gjithë

0
46

This post has already been read 30 times!

Këngëtarja Mihrije Braha është njëra nga këngëtaret e cila komentohet mja shumë në media rozë për dukjen e saj.

Mihrije Braha 51 vjec me bikini, konkuron 20 vjecaret!!! – Revista Bordo

Në vitet e 90-ta ajo ishte një ndër femrat më të komentuara dhe nder femrat me te pelqyera te publikut Shqiptare, ketu futen edhe shqipet e diaspores pasi fama e kengetares se njohur ishte perhapur ne cdo cep.

Mihrija në atë kohë ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra.
Në periudhën e pas l u ftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Por sa ndryshe dukej kur ishte zeshkane, shikoni imazhet te cilat do t’iu lene pa fjale pasi kengetarja vazhdon te mbetet gjithmone e re.

Ndryshe, këngëtarja është e martuar me moderatorin Naim Abazin dhe kanë një djalë Platorin.

Kështu dukej Mihrije Braha me djalin e saj kur ishte shumë më e re (Foto) -  Telegrafi

Mihrije Braha përplot sharm publikon këngën - 'Po ma fale buzen' - Kosova  Sot

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here