E ka marrë burrin në moshën e të atit/ Adelina Tahiri feston ditëlindjen: Ja surpriza e madhe që i ka bërë i shoqi

0
7


Adelina Tahiri festoi dje ditëlindjen e në këtë ditë speciale është surprizuar në mënyrën më të bukur nga bashkëshorti.

Teksa ajo flinte, Serjoza Markov e kishte kthyer dhomën e ndjenjes në një festë të vërtetë, të mbushur me tollumbaca, buqeta me lule, tortë e ëmbëlsira.

Adelina ka publikuar disa pamje nga ky moment ku shihet shumë e lumtur nga surpriza dhe e mahnitur nga dhuratat.

Dhurata për këngëtaren ishin një arush gjigant dhe një orë. “Wow. E gëzofsha ditëlindjen”, shkruan Adelina krah fotove e videove.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here