Categories: Uncategorized

“E kam harruar në çantë”, zbardhet dëshmia e Fjolla Morinës

Zbardhet dëshmia që këngëtarja Fjolla Morina ka dhënë para autoriteteve për pis.tolet.ën që ju gjet të shtunën në çantë.

Ajo nuk e ka mohuar që ar.ma i përket asaj.

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe ar.mën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë.

E kam harruar aty, dhe sot e mora çantën pa ditur që ishte ende aty brenda dhe udhëtova drejt Shqipërisë”, është shprehur ajo.

Fjolla Morina u ndalya të shtunën nga Policia e Kufitare në Morinë pasi gjatë kontrollit, ju gjetën në çantë një pist.oletë dhe 23 fish,ekë.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago