Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka shpërthyer ndaj të gjithë atyre që kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashës nga Partia Demokratike.

Stresi shkruan se dorëheqjen e Bashës duhet ta harrojnë të gjithë ata që e kërkojnë.

“Per te gjithe ju demokratet qe doni dorheqjen e Zotit Lulzim Basha ta harroni ndyrsira plehra… Partia Demokratike E Shqiperise Eshte Shtepia Jone… Jeni Mbledh Disa Buburreca Blla Blla Blla Kot . Ne Nuk Dorzohemi Nga Kauza Jone E Kemi Amanet Nga Sali Berisha dhe Do Ta Cojm Deri Ne Fund”, shkruan Stresi.

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here