Categories: Uncategorized

E kishin lënë shtrirë në mes të rrugës, gjendet i pajetë 23-vjeçari/ Shkoi emigrant për një jetë më të mirë, por…

Mëngjesin e sotëm trupi i pajetë i një emigranti është gjetur i pajetë. Detajet rrëqethese kanë dalë në lidhje me këtë ngjarje.

Personi që e kanë gjetur ishte një emigrant dhe e kanë gjetur në lagjen Barmen. Sipas pol icisë, ishte një 23-vjeçar që vinte nga Guinea.

Rreth orës katër, banorët raportuan një person të pl agosur rëndë para një ndërtese banimi. Edhe pse shkuan shumë shpejt në vendin ku kishte ndodhur ngjarja ishte vonë për të riun.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago