E kujtoni Melekun që preku zemrat e shqiptarëve, nuk do e besoni si duket tani: Një yll i bukur shumë

0
24

This post has already been read 12 times!

Vogëlushja Beren Gokyildiz fitoi zemrat e të gjithë publikut shqiptar me rolin e saj në serialin “Nënë”.

Finale (2019)

Beren është vlerësuar jashtëzakonisht për talentin e saj. Ajo ishte vetëm 7 vjeç kur luajti rolin e “Melekut” apo “Turnës” në vitin 2016.

Vitet kanë kaluar dhe Beren Gokyildiz tani është rritur. Aktorja poston vazhdimisht në profilin e saj në Instagram dhe në fotot e fundit gati nuk njihet. E veshur me shumë stil, me xhinse të grisura, xhaketë me xixa dhe syze dielli, Beren duket si një vajzë e rritur.

Ajo ka marrë komplimenta të shumta nga fansat të cilët e kanë pëlqyer pafund pamjen e saj. Nuk kanë munguar falenderimet nga aktorja e cila tregohet gjithmonë modeste para publikut. Kujtojmë që Beren Gokyildiz luajti edhe në serialin “Bija ime”, në rolin e “Ojkysë”.

Kjo është familja e vërtetë e “Melekut” - Bota Sot

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here