E kujtoni Xhemrenë që e donin të dy vëllezërit, ajo jep lajmin e bukur: Jam shtatzënë, do bëhem nënë

0
24

This post has already been read 21 times!

Aktorja shumë e njohur nga shqiptarët me rolin e saj në serialin “Kuzey Guney”, Oyku Karayel do të bëhet nënë për herë të parë.

Oyku Karayel: Bio, Age, Family, Husband, Facts & Wiki

Mediat turke, shkruajnë se aktorja është 1 muaj e gjysmë shtatzënë.

Oyku dhe Can u martuan dy vite më parë me një dasmë shumë elegante dhe me të ftuar personazhe të njohur.

Para shumë kohësh, në një intervistë e pyetur se kur do të bëhej, ajo u përgjigj: “Këto gjëra kanë kohën e vetë”.

Can Bonomo ve Öykü Karayel'in Nikah Töreninden Hoş Detaylar

Öykü Karayel kimdir, kaç yaşındadır? Can Bonomo ile Öykü Karayel evlendi mi?

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here