E.kzekutoi në sy të fëmijëve dhe gruas 26-vjeçarin, mësohen detajet bo.mb.ë të të ekstraduarit sot

0
85

This post has already been read 80 times!

Interpol Tiranë ka ekstraduar nga Italia 40-vjeçarin shqiptar, Paulin Nikaj, i dënuar me 30 vite b.urg nga gjykata italiane pasi ek.zekutoi në parkimin e një qendre tregtare në Rimini bashkëkombësin e tij Nimet Zyberi.

Ngjarja ndodhi ne sy të bashkëshortes shtatzënë dhe dy fëmijëve të mitur të vik.timës.  Pas vr.asjes së të riut autori u largua menjëherë nga shteti italian.

Por Nikaj u arr.estua në tentativë për tu arratisur drejt Zvicrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here