E lajmëruan mos fol më ashtu se do të marrim jetën, shqiptarja: Po i gjeta do e bëj me ta treshe në krevat

0
21

This post has already been read 17 times!

9 nëntori është data kur do të ristartojë reality show “Aventurierët 2”.

Kri Gorasi është një nga personazhet që ka bërë më shumë bujë. Ajo deklaroi gjatë sezonit të parë të “Aventurierëve” se ka jetuar në jetimore dhe jetesa në atë institucion nuk ka qenë aspak e lehtë.

Ndërkaq, Kri konsiderohet nga ata persona që e thotë pa drojë atë që mendon apo bën, ndaj në një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” para disa muajsh tha se do të dëshironte të bënte “s ek s tresh”.

Kri ishte e ftuar përsëri ditën e sotme në studion e emisionit “Shqipëria Live” dhe u pyet nga moderatorët në lidhje me dëshirën e saj.

Ajo tha se nëse do të gjejë personat e duhur do t’i pëlqente “të aplikonte”. Ndër të tjera Kri tha se gjatë sezonit të parë ka marrë qindra kërcënime mes tyre edhe ato me jetë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here