JENNIFER GREY ESHTE NJE AKTORE AMERIKANE, E CILA NE SHQIPERI DHE NE BOTE ESHTE BERE SHUME E NJOHUR ME ANE TE FILMIT “KERCIM DASHURIE” KU AJO LUANTE KRAH AKTORIT PATRICK SWAYZE.

Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas operacioneve plastike te cilat i kane ndryshuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas operacioneve plastike.

Megjithate fama e saj mori fund menjehere mbasi aktorja u fiksua mbas operacioneve plastike te cilat i kane ndryshuar komplet pamjen. Shikoni me poshte fotot para dhe pas operacioneve plastike.

Ja si dukej aktorja ne vitin 1986. Floke kacurrela dhe hunde te madhe

Kjo foto eshte e vitit 1987 ne filmin “Kercim Dashurie” ku Jennifer fitoi Globin e Arte ne kategorine e aktoreve me te mira.

Por aktorja vendosi te beje operacione ne fillim te viteve 90 duke bere qe te humbasi komplet pamjen e saj te dikurshme. Ndryshimi i madh i pamjes se jashtme, beri qe fansat te mos ta njihnin me dhe te krijonin antipati per aktoren.

Per shkak se operacioni i pare i saj shkoi keq, ajo beri nje operacion te dyte dhe sic e shikoni e zvogeloi akoma me shume hunden. Ne fakt nuk mund te themi se aktorja duket keq pervec faktit qe duket komplet fytyre tjeter.

Per fat te keq menjehere mbas ndryshimeve te saj, asnje nga studiot e medha te filmave nuk i beri me oferta aktores. Karriera e saj u shkaterrua brenda pak viteve. Aktorja tashme 60 vjecare u shpreh para disa kohesh se eshte penduar jashte mase shume per operacionet qe beri sepse e humbi te gjithe famen e fituar nga “Kercim Dashurie”

Hera e fundit ne te cilen ajo mori pjese ne nje spektakel te permasave te medha, ishte viti 2010 ne Dancing With the Stars ku ajo fitoi sfiden e kercimit duke mare vendin e pare.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here