E mbani mend Halimenë e Ertogrulit? S’do e besoni dot se me kë është martuar ajo në jetën reale: Paska dalë një nuse yll!

0
21

This post has already been read 16 times!

Halimeja, ishte ndër personazhet kryesorë të serialit Ertogrul. Ajo është shfaqur në të bardha në ditën e saj më të lumtur.

Halimeja e Ertugrul martohet në jetën reale, skeni për ta besuar kush është  burri i saj – ME STIL

Aktorja bukuroshe Esra Bilgiç i ka thënë po martesës me futbollistin e njohur të Beshiktashit dhe Kombëtares turke, Gokhan Tore.

25-vjeçarja që luan rolin e Sulltaneshës Halime dhe futbollisti u martuan në një ceremoni madhështore në rezidencën Sait Halim Pasha, në brigjet e Bosforit në Stamboll.

time.al - Ndryshimi i jashtëzakonshëm i aktores kryesore të Ertugrul - Na  ndiqni ne, të ndiqni lajmet

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here