E mori para makina dhe e ho dhi 30 metra në ajër, babai i tre fëmijëve jep shpi rt në vend/ Shoferi e la ashtu

0
29

This post has already been read 13 times!

Ai ishte babai i tre fëmijëve, por e ka humbur jetën në mënyrë shumë tragj ike. Nga Daily Mail raportohet se teksa ecte në rrugë burrin e mori para një makinë dhe e hodhi 30 metra në ajër dhe ai dh a shp irt në vend.

Family claim 'nobody helped' Andell Goulbourne killed in hit-and-run in emotional plea for justice - Birmingham Live

Video e këtij aks identi të rëndë është publikuar dhe pamjet janë shpërndarë kudo. Pamjet janë filmuar nga kamerat e sig urisë në rrugë.

Andell Goulbourine babai i tre fëmijëve u g odit nga një makinë tip “BMW, M135” gri në Saltey, Brimingham.

Makinën që e mori para e drejtonte një djalë i ri 24 vjeç. Edhe pse ambulanca shkoi shumë shpejt për babanë e tre fëmijëve ishte vonë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here