E mundi një herë, aktores së njohur i kthehet sërish sëmundja e ligë: Do e mund edhe këtë herë nuk do ma marrë jetën

0
26

This post has already been read 23 times!

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u dia gno stik ua një tu mor në gji në marsin e 2015-të.

Shannen Doherty shares update on her battle with stage 4 breast cancer - CNN

Ajo l uf t oi fort për dy vjet, dhe pas kësaj be te je erdhi lajmi i mirë që sëmundja kishte filluar të mpos htej.

Por, nuk kaloi shumë dhe euf oria ia la vendin një lajmi shumë të keq, i cili tr on diti fansat e aktores. Në shkurt të 2020, Shannen deklaroi se sëm undja ishte kthyer.

Gjatë një interviste për revistën amerikane “Elle” magazine, ajo u shpreh se ndjehej shumë e lodhur, por e ndjente se kishte akoma shumë rrugë për të bërë.

“E ndjej që duhet ta bëj, janë shumë gjëra që duhet t’i rrëfej mamasë time. Dua që im shoq të dijë se çfarë përfaqëson ai për mua”, u shpreh ajo.

Why Shannen Doherty Is Still Working and Fighting Amid Stage 4 Cancer: 'I'm  Not Ready for Pasture'

Shannen Doherty Gives Update on Her Health Amid Stage 4 Cancer Battle - E!  Online

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here