E ndaloi në rrugë, Ardit Gjebrea i bën surprizën e bukur fanses së vogël

0
29

This post has already been read 25 times!

TIRANE

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka ndarë së fundmi një moment të ëmbël me një fanse të vogël të cilën e ka takuar nga shesh xhirimet në terren.

Por duke mos patur mundësinë për ta përqafuar, Arditi ka vendosur ta falenderojë vogëlushen nëpërmjet një postimi në rrjetet socile ku ka publikuar një foto ku shfqet krah vogëlushes.

“E çfarë mund të bësh, kur një engjëll i vogël të thotë: “Të kam xhan” dhe ti as nuk e përqafon dot nga kushtet e diktuara? I lutem mamit të saj ta “shtrydhë” fare për mua

Bekime për ty Enia”, ka shkruar Arditi krah postimit ku shfaqet me vajzën e vogël me të cilën ka vendosur të bëjë me duar një zemër në vend të përqafimit të munguar.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here