Mbrëmjen e sotme në “Përputhen” ishte takimi i Anës dhe Beartit.

Ky i fundit habiti jo pak me reagimin e tij që në takimin e parë, duke u shfaqur ndryshe nga sa e kishim parë në studio.

Ai u tregua shumë i afërt me Anën, duke u zhveshur nga të gjitha emocionet, por edhe duke i dhënë përqafime.

Por në një moment Fationi e mori fjalën, duke thënë se ishte takim interesant.

“Bearti ishte shumë ndryshe si është në studio, ishte e bukur – dhe  Ana që ishte në siklet. Sjellja e Anës, si në takim”, u shpreh Fationi.

Ndërkohë Ana u ngrit nga karrigia dhe i dha Fationit një përqafim.

“Ishte veprim elegant sepse prisja të më bënte copash”, u shpreh ajo.

The post “E ndjeu, e bëri”/ Ana i lë të gjithë pa fjalë në studio, përqafon Fationin pas fjalëve të tij appeared first on Roba Da Albanesi.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here