Shumë prej nesh bëhen nostalgjikë dhe shpeshherë ndajnë foto nga fëmijëria me ndjekësit e tyre duke treguar se si ata dukeshin .

Së fundmi të njëjtën gjë ka bërë dhe producenti i njohur Turjan Hysko, i cili shumë shpejt do bëhet prind së bashku me moderatoren Orinda Huta.

Ai ka publikuar një foto bardh e zi kur ishte një fëmijë dhe ka shkruar Hysko në mbishkrimin e fotos VIZIONAR.


Previous article“Atje nuk të flet njeri me gojë, harron emrin!”, Kosta Kamberi tregon per jeten ne Amerike: Nuk ke c’e do mireqenien po nuk..

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here